Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Projekt pro Lukáše Houdka

Vernisáž výstavy "Umění zabíjet" 7.2.2013

7. února 2013 v 22:28 | yourcandy
Ráda bych se podělila o pár fotek z výstavy :-)


Napnutá jsem byla už pár dní před... a taky strašně zvědavá.Sice jsem už předem fotografie viděla, Lukáš mě průběžně informoval, jak pracuje ,ale na vlastní oči to vidět mnou ušité oblečky pro panenky takhle přímo v "akci "...to je prostě úplně něco jiného.Už když jsme jeli na vernisáž a na nábřeží visely plakáty v nadživotní velikosti,byl to úžasný pocit, který se na vernisáži jen násobil.Návštěvníci prohlíželi fotografie, četli komentáře, diskutovali .Lukáš dával jeden rozhovor za druhým.Měla jsem velikou radost, protože i pro mě je tento projekt důležitý a velká reklama.Nesmírně si vážím toho ,že jsem mohla s Lukášem spolupracovat.Moc mu držím palce v jeho další tvorbě a gratuluji k zajímavému projektu.

Umění zabíjet - rozhovory a reportáže na ČT 24

6. února 2013 v 9:40 | yourcandy

Reportáž a rozhovor s Lukášem Houdkem na ČT24 o připravované výstavě "Umění zabíjet "¨si můžete vyslechnou ZDE

Pozvánka na výstavu Lukáše Houdka

31. ledna 2013 v 16:53 | yourcandy

Ráda bych Vás pozvala na vernisáž výstavy Lukáše Houdka.

"Umění zabíjet "

Pozornému čtenáři blogu možná neuniklo, že loňský podzim jsem pro Lukáše šila oblečky pro Keny a Barbie (vojáky a vesničany) na tento projekt.Takže i pro mně je to významná událost a jsem moc ráda, že jsem se na tom mohla trochu podílet a děkuji Lukášovi, že mi dal tu důvěru.Moc se těším až příští čtvrtek uvidím jeho dílo naživo.Výstava proběhne na dvou místech.V Galerii národní technické knihovny a také se s ní můžete setkat na Nábřeží k.Jaroše a Edvarda Beneše v Praze ve formě velkých plakátů, galerie Artwall.Tak až pojedete okolo tramvají nebo autem mrkněte :-)

*************************************
Tématem výstavy je kruté zácházení Revolučních gard a zločiny spáchané na německém civilním obyvatelstvu při odsunu Němců v roce 1945.
Každá fotografie má svůj opravdový příběh včetně jmen zůčastněných a místem tragedie.
Nafoceno na panenkách a přesto Vám půjde mráz po zádech.
****************************************

Lukáš si vybral v této době velmi citlivé téma.Za mě jen dodávám :
Zlo je špatné vždy ,ať už mluví jakoukoliv řečí .


Jak jsem šila oblečky pro Lukáše...Bohužel ty vesničany jsem už nafotit nestihla, tak se můžete podívat aspoň na vojáky..

Vojáci

3. října 2012 v 20:30 | yourcandy
Nedávno mi v mé poště přistál zajímavý mail :

Obrátil se na mě fotograf Lukáš Houdek, který mě oslovil s prosbou, jestli bych mu pro jeho projekt ušila dobové oblečky pro Keny a Barbie..Píše :

" Jsem fotograf, který se zabývá různými tématy, hlavně lidskoprávními. Z různých důvodů jsem se rozhodl nafotit masakry, kterých se na německém civilním obyvatelstvu dopustili Češi v roce 1945. A budu to fotit právě na bárbínách a kenech. Jde ale o to, že přestože bude zřejmé, že se jedná o panenky, měly by být dobově stylizované. Jde hlavně o to, že bych pro dva keny potřeboval vytvořit uniformu příslušníků revolučních gard. A taky by pár postav mělo mít dobové venkovské oblečení z roku 1945....."

Takže pro mě je to velmi zajímavá výzva. Momentálně šiju oblečky asi na 30 panenek.Dnes Vám ráda představím vojáky.Jsou to vojáci z "Revoluční gardy ".Lukáš mě skvěle zásobil dobovými fotografiemi ,aby se mi dobře šilo a vymýšlelo :-) 
 

Reklama