Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Panenky Tonner

Růžové šaty pro Tonerku Cami

12. listopadu 2013 v 19:19 | yourcandyObleček na objednávku pro Evu :-)


Šaty na Tonnerku

18. října 2013 v 16:08 | yourcandy

Bleděmodré šaty na Tonnerku


Oblečky pro Tonner - kluka

27. prosince 2012 v 18:58 | yourcandy

Zakázka pro Míšu II.


Tonnerky mám doma dvě, ale kvůli nedostatku času , si je pořádně ani neužiju :-))) (myslím, tím šití na ně :-P, ale to se v lednu změní ) Toneráka jsem teď měla v ruce poprvé, tak jsem byla zvědavá jaké má tělo a jak se na něj bude šít. A šilo se dobře..


Moje první sako na Toneráka.Střih nemám , stříhala jsem od oka. Časem si chci tohoto kluka také pořídit, abych měla "tělo".Když už jsem to nakousla...Na panenky se kterými se setkávám poprvé šiju od oka, že to prostě tak nějak střihnu a je to a během šití doupravím.Celkem to jde rychle a plynule.Když mám panenku, tak na ní vychytám každý detail - délka rukávu při ohnutí ruky , hloubka výstřihu, dostatečně hluboké průramky.Když si to můžu všechno osahat a oměřit sama, tak jsem si jistá , že odevzdám dobrou práci.Jenže - často mi chodí objednávky, kde jsou pouze míry.Což pro mě znamená se prokousat střihem, míry jsou kolikrát špatně uvedené , musím se znovu a znovu ptát, přeměřovat a celá práce se střihem , šitím je dost náročná na čas , obleček nemám na kom zkusit+ nikdy nevím jak to dopadne.Takže pro mě i pro zákazníka je lepší , když už chce obleček na panenku, kterou já nemám (sběratelské), když si ji přiveze , pošle.U mě je to běžná praxe ,vždy je chovám jako oko v hlavě a v pořádku vracím.

Ale to jsem odbočila...zpět k Tonerákovi...

Džínový komplet na Tonner

17. prosince 2010 v 18:18 | yourcandy

Džínový komplet na Tonner

zakázka pro Janinku :-)

Džínový komplet na Tonner
Džínový komplet na Tonner
Jana si přála džínový komplet pro Tonnerku, představu už měla a zbytek byl na mě.
Ještě jsem nikdy džínový obleček na Tonner nešila  a byla to pro mě výzva.Přece jenom na tak velké panence je vidět na oblečku každý detail a chtěla jsem si dát opravdu záležet.Časově mi to pořád nevycházelo, měla jsem rozdělané milion šití na Barbie , do toho nějaké domácí zařizování a v největším předvánočním frmolu jsem dostala angínu jak vyšitou (jak jinak, že :-) Ale aspoň byl čas se na chvíli zastavit a ponořit do přípravy oblečku.Takže jsem si v posteli rýsovala, měřila, zkoušela a v klidu udělala střih.Za pár dní jsem ušila spodní část oblečku -tričko s roláčkem a legíny a nakonec džínovou bundičku a sukni.Byla to neskutečná piplačka,ale s výsledkem jsem docela spokojená. Uvidím , jak se to bude líbit Janče :-) Ještě jednou jí děkuji za trpělivost při čekání.Na památku jsem si udělala pár fotek.....mrkněte se v článku......


************************************


Šaty pro Tonnerku -

17. srpna 2009 v 16:12 | yourcandy

Šaty třetí - Tyrkysové


Třetí šaty pro Majku a její panenku jsou hotové :-)

Rudé šaty pro Tonnerku

11. srpna 2009 v 21:42 | yourcandy

Saténové rudé šaty

Maruška už měla přesnou představu o šatech pro Tonnerku.Sukně je kolová a živůtek je podle střihu "korzet " ,který mám ve střizích na Tonnerky.
Jako zvláštní ozdobu jsem použila stříbrné srdíčko.Elegantní šaty pro Tonnerku

20. července 2009 v 19:00 | yourcandy

Luxusní zlatočerné šaty pro Tonnerku

*********************************************

Romantická košilka pro Tonnerku

20. července 2009 v 12:41 | yourcandy

Romantická košilka pro Tonnerku

***************************************************

Tak jsem se pustila do šití na tonnerky :-) a musím říct,že to je tedy jiný kafe. Šije se na ně nááádherně ...

Střihy na Tonner 16

6. července 2009 v 11:10 | yourcandy
Konečně jsem dodělala střihy na Tonnerky 16 a už jsou v prodeji.


Skvělé základní střihy, pečlivě vypracované ,popsané a vyzkoušené. Jednoduché a stačí pouze vystřihnout,takže žádné zdržování :-)

Střihy se dají skvěle kombinovat :

* korzetové šaty (svatební)-korzet i sukně se dají použít zvlášt
* šaty letní na ramínka,
* elegantní pouzdrové šaty,
* kalhoty (dlouhé,kratasy,tříčtvrteční)
* sukně úzká,
* plavky,
* topík,
* kabát,
* halenka s dlouhým rukávem.

Jsem dámská krejčová, střihy jsou můj originální autorský vzor a rozhodně je doporučuji,jsou snadné k ušití a kdo má zkušenosti s mými střihy pro Barbie, bude opět spokojený.

Stojí 350 kč a je to zaváděcí cena + poštovné a rozhodně nebudete litovat. Náhled na střihy zveřejnovat nebudu z pochopitelných důvodů,ale jen co čas a hora zakázek na oblečky dovolí, budou se tu objevovat nové modely na Tonnerky podle střihů. Jsem z nich dost nadšená, padnou super-dalo to taky strááášně práce.Všechno jsem pečlivě změřila, následně ušila ,takže si za ně ručím.

.***********************************************************************

Jinak jsem zavalena šítím,kromě četných zakázek na oblečky už šiju na Vánoční nabídku a tak nevím zda bude čas na časté doplnování článků na blog,ale ráda bych :-)

Hezké prázdniny :-)

Esmé a moje první dojmy :-)

15. března 2009 v 23:47 | yourcandy

Krásná Esmé už dorazila do Čelákovic :-)))

(Na fotografii vlevo)

Moje první panenka Tonner

8. března 2009 v 14:11 | yourcandy

Moje první Tonnerka


Panenky Tonner jistě nemusím nikomu dlouze představovat.Jsou to krásné, vysoké,elegantní sběratelské panenky světoznámé firmy Tonner .Přiznám se upřímně, mě se nikdy nijak zvlášt nelíbily,aspon ne tolik ,abych měla touhu je vlastnit.Mám raději Barbie.Je to už téměř rok co jsem odpovídala na Vaše žádosti o oblečky a střihy na Tonner,že bohužel Tonnerku nevlastním a střihy nedělám...Ted už je to jinak! No nebudu to prodlužovat..ukecaly jste mě milé dámy :-) ! Jedna už je na cestě ke mě.

Představuji Vám

TONNER SUPER STRIPES ESMÉ

 
 

Reklama