Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

OBJEDNÁVKY

Oblečky pro Barbie

13. září 2012 v 18:59 | yourcandy

Objednávky na Vánoce

Dostávám teď´mailíky, kde se mě ptáte na nové oblečky pro Barbie a Keny.Protože se zářím každoročně přicházím s novou kolekcí, zatím to vypadá , že se nic neděje.Ale ba právě naopak !

I když můžete moje výrobky nakupovat na Fleru nebo na Mimibazaru, rozhodla jsem se, že si konečně zřídím svůj vlastní Eshop.Měla jsem to v hlavě už od loňského roku, úžasnou předplacenou domenu mám už 2 roky..a nebyl prostě čas.

!!! BUDU MÍT VLASTNÍ ESHOP !!!

Momentálně se na něm pilně pracuje a ještě asi týden to bude trvat, než Vás budu moci oficialně pozvat.Tak mi držte palce :-)

Co bude k prodeji : oblečky pro Barbie, nejen nové neokoukané sety,ale i jednotlivé kousky, takže si budete moci libovolně kombinovat.Oblečky pro Keny ,všechno možné.Také spoustu doplňků.A najdete tam i oblíbené stálice jako jsou komplety Aspen a komplety s pilotkou..
A co by jste tam chtěli nakupovat Vy ? Zapojte se do ankety pod článkem. Díky :-)

A navíc Vás čeká jedno velké překvapení !!!

Vše se včas dozvíte, sledujte můj blog :-)

Jana

a Fleru zůstávají dál....

Pozvání do dílny :-)

9. února 2012 v 17:52 | yourcandy

Moje dílna...

vstupte prosím :-))))

Tak to je moje nejoblíbenější místnost v našem domě .Moje dílna.

To je můj poslední stroj, který jsem si zatím pořídila a to díky mojí kamarádce Monče.
Je to Minerva,ale pro mě zlatíčko, které nemá konkurence.Nechápu jak jsem doteď bez ní mohla žít.Prošije vše..myslím VŠE.Největší oříšek byla bunda z usně, podšívkovaná chlupem, s podkrytem.Při výměně zipu prošila 6 vrstev.Teď už se nebojím ničeho :-)))

Na poličce hlídá andělíček, aby práce odsýpala.Ve sklenicích mám knoflíky, malé ozdoby, botičky a kabelky pro panenky- abych to měla na focení rychle po ruce a ještě jsou ty sklenice takové barevné a veselé.Nesmí chybět panenky.Nejsou to všechny co mám - zbytek je v papírových krabicích, aby se na ně neprášilo.Barbie v mojí dílně opravdu budí pozornost. Protože mám v Čelákovicích "Krejčovskou pohotovost",opravy a úpravy oděvů- dveře se netrhnou a není člověka , který by se na panenky nezeptal ... :-)Stroje mám celkem čtyři. Minervu, která prošije vše.Věrnou Zetinu a zlobivou Veroniku overlock , začištovací stroj, který neustále seřizuji k zbláznění a nakonec Coverlock Janome - nezbytný na krácení tepláků, rukávů apd.Ten na fotce není.


Z dílny mám perfektní , až bych řekla strategický výhled do ulice a k brance...a dnes tak krásně sněží...a já v teploučku šiju, poslouchám muziku, piju čaj a je mi skvěle...
Netvrďte mi, že má někdo lepší práci :-))))


Tohle je pohled na druhou stranu dílny.Úložné prostory...V krabicích skladuji našité oblečky.Pod stolem za závěsem látky, látky a zase látky....Ve skříni všechno možné, krabice s nitěmi, galanterii, látky.Oblečení je mých zákazníků.Protože mám problém s místem, snažím se zakázky zase rychle vracet, protože by mě to asi zavalilo.Takže se to rychle točí. Dodací lhůtu mívám tak do 3 dnů, max.týden. jedna sms a zákazník si může kdykoliv vyzvednout svojí zakázku.Funguji i o víkendu a není problém se zastavit i večer. Moderně se tomu říká flexibilita:-) A já tomu říkám ochota.Další skříně....nemáte ponětí co všechno dokážou pojmout :-D
Další látky.....a to úplety, které jsou neskladné mám uložené ještě jinde :-) !!!!
Za takovou snovou dílnu můžu poděkovat manželovi, který si dal tu práci, objel obchody a vymyslel jak to ve finále bude vypadat.Ještě by se mi hodila nějaká prosklená vitrína na Barbie v oblečcích.Bohužel by se mi tam už nevešla.A poslední foto nakonec- počítač, administrativa...tady je pořád plno, manžel ,děti....kdyby jsme měli psa ,tak napíšu i pes....o tohle místo je fakt velký zájem !!! A to mame ještě další notebooky.Asi mám v dílně nějakou dobrou zonu :-))) Romík hraje hry.


Tak to je moje království.
 
 

Reklama