Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

K zamyšlení

Aby sis uvědomil...

12. října 2011 v 19:30 | yourcandy

Aby sis uvědomil...

Aby sis uvědomil cenu sestry.....zeptej se někoho kdo jí nemá
Aby sis uvědomil cenu deseti let .....zeptej se nově rozvedeného páru
Aby sis uvědomil cenu čtyř let ...................zeptej se maturanta
Aby sis uvědomil cenu jednoho roku... zeptej se studenta, který propadl u zkoušky.
Aby sis uvědomil cenu devíti měsíců..zeptej se matky, která dala život dítěti, které se narodilo mrtvé...
Aby sis uvědomil cenu jednoho měsíce, zeptej se matky, která dala život předčasně narozenému dítěti...
Aby sis uvědomil cenu jednoho týdne...zeptej se redaktora týdeníku.
Aby sis uvědomil cenu jedné minuty, zeptej se člověka který zmeškal vlak, autobus, letadlo...
Aby sis uvědomil cenu jedné sekundy, zeptej se člověka ,který přežil nehodu.

Čas na nikoho nečeká.Važ si každé chvíle, kterou máš.Budeš si jí vážit ještě víc, když to budeš moci sdílet s někým zvláštním.


Aby sis uvědomil cenu přítele nebo člena rodiny, ztrať jednoho...

******************************************
Tak to je druhý lísteček, který na mě dnes vykoukl z krabice mých tajností, nezbytností a jiného bordýlku :-)..píšu sice smailíka,ale větičky na mě působí dost smutně a za každou vidím příběhy a nabádá k zamyšlení...a jak hospodaříte se svým časem vy ? Já ho mám totiž pořád málo..

Chlapec který zatloukal hřebíky

12. října 2011 v 9:48 | yourcandy

Chlapec který zatloukal hřebíky

Žil jednou jeden malý chlapec, který měl velmi špatnou povahu.Otec mu dal do kapsy hřebíky a řekl mu, ať vždy, když se rozzlobí, zatluče hřebík do plotu vzadu za domem.První den chlapec zatloukl 37 hřebíků.Několik týdnů se naučil kontrolovat svůj hněv.Zjistil,že jednodušší je ovládat svojí zlost než zatloukat hřebíky.Nakonec přišel den, kdy se chlapec ani jednou nerozhněval.Řekl to otci a ten mu navrhl,aby vždy když se celý den nerozlobí, vytáhl jeden hřebík.Dny míjeli a chlapec po čase mohl říci otci, že v plotě nezůstal ani jeden hřebík.Tehdy vzal otec chlapce za ruku a odvedl ho k plotu.Tam mu řekl :Udělal jsi dobře chlapče, ale podívej na ty díry v plotě.Ten plot už nikdy nebude takový, jaký byl.Když řekneš něco ve zlosti, zanechá to stejné jizvy, jako když zabodneš do člověka nůž a vytáhneš ho.Nezáleží na tom, kolikrát řekneš lituji, rána stále zůstává.Rána způsobená slovem bolí víc než fyzický úder.Přátelé jsou vlastně vzácné drahokamy.Rozveselí tě, když máš starosti a vždy jsou ochotni otevřít ti své srdce.

*********************************************

Lísteček s tímto textem jsem našla zapadlý, když jsem třídila svoje osobní věci a zápisky a nedalo mi to, abych se o příběh nepodělila i s Vámi . Jana

Stěžujete si na svůj život?

25. května 2009 v 23:04 | yourcandy
Přišel mi jeden mail k zamyšlení a ráda bych se o něj s Vámi podělila.Nejde mi to video uložit na stránky,tak se prosím podívejte na odkaz.Nepatří to k tématu panenek a šití,ale udělejte si prosím chviličku a podívejte se :Doporučuji zvětšit na celou obrazovku.

 
 

Reklama