Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Prosinec 2012

Oblečky pro Tonner - kluka

27. prosince 2012 v 18:58 | yourcandy |  Panenky Tonner

Zakázka pro Míšu II.


Tonnerky mám doma dvě, ale kvůli nedostatku času , si je pořádně ani neužiju :-))) (myslím, tím šití na ně :-P, ale to se v lednu změní ) Toneráka jsem teď měla v ruce poprvé, tak jsem byla zvědavá jaké má tělo a jak se na něj bude šít. A šilo se dobře..


Moje první sako na Toneráka.Střih nemám , stříhala jsem od oka. Časem si chci tohoto kluka také pořídit, abych měla "tělo".Když už jsem to nakousla...Na panenky se kterými se setkávám poprvé šiju od oka, že to prostě tak nějak střihnu a je to a během šití doupravím.Celkem to jde rychle a plynule.Když mám panenku, tak na ní vychytám každý detail - délka rukávu při ohnutí ruky , hloubka výstřihu, dostatečně hluboké průramky.Když si to můžu všechno osahat a oměřit sama, tak jsem si jistá , že odevzdám dobrou práci.Jenže - často mi chodí objednávky, kde jsou pouze míry.Což pro mě znamená se prokousat střihem, míry jsou kolikrát špatně uvedené , musím se znovu a znovu ptát, přeměřovat a celá práce se střihem , šitím je dost náročná na čas , obleček nemám na kom zkusit+ nikdy nevím jak to dopadne.Takže pro mě i pro zákazníka je lepší , když už chce obleček na panenku, kterou já nemám (sběratelské), když si ji přiveze , pošle.U mě je to běžná praxe ,vždy je chovám jako oko v hlavě a v pořádku vracím.

Ale to jsem odbočila...zpět k Tonerákovi...


Oblečky pro kluka BJD

27. prosince 2012 v 18:34 | yourcandy |  Jiné panenky

Zakázka pro Michaelu

BJD

Míša si ke mě přivezla dva své kluky - Toneráka A BJD.
BJD jsem viděla poprvé.Je to velmi zajímavá hezká panenka,vysoká, s těžkým kloubovým tělem a tváří skřeta nebo černého elfa ? Míša se mu postarala o makeup a vlásky.
A já o to, aby měl plnou šatnu :-)MONSTER HIGH - křesílka !

11. prosince 2012 v 0:21 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ
Když se mi dostala na jaře tohoto roku jedna Monster High do ruky, vůbec jsem nevěděla co si mám o ní myslet.To šílené kozí tělo ! :-))) Ale musím uznat, že časem mi ty panenky přišly celkem roztomilé svou křehkou vizáží.Takže teď na ně šiju častěji .Dokonce Vám můžu nabídnout pravé monsterské křesílko :-) Tak co myslíte, je lepší nechat Draculauru sedět v křesílku nebo povalovat na poličce :-) ?
Oblečky pro Barbie

11. prosince 2012 v 0:12 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ


Ještě jsem přidala pár posledních kompletků do eshopu: http://www.oblecky-pro-barbie.cz/

Nejrychlejší způsob je dobírka.