Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Říjen 2012

Vojáci

3. října 2012 v 20:30 | yourcandy |  Projekt pro Lukáše Houdka
Nedávno mi v mé poště přistál zajímavý mail :

Obrátil se na mě fotograf Lukáš Houdek, který mě oslovil s prosbou, jestli bych mu pro jeho projekt ušila dobové oblečky pro Keny a Barbie..Píše :

" Jsem fotograf, který se zabývá různými tématy, hlavně lidskoprávními. Z různých důvodů jsem se rozhodl nafotit masakry, kterých se na německém civilním obyvatelstvu dopustili Češi v roce 1945. A budu to fotit právě na bárbínách a kenech. Jde ale o to, že přestože bude zřejmé, že se jedná o panenky, měly by být dobově stylizované. Jde hlavně o to, že bych pro dva keny potřeboval vytvořit uniformu příslušníků revolučních gard. A taky by pár postav mělo mít dobové venkovské oblečení z roku 1945....."

Takže pro mě je to velmi zajímavá výzva. Momentálně šiju oblečky asi na 30 panenek.Dnes Vám ráda představím vojáky.Jsou to vojáci z "Revoluční gardy ".Lukáš mě skvěle zásobil dobovými fotografiemi ,aby se mi dobře šilo a vymýšlelo :-)