Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Září 2012

Oblečky pro Barbie

13. září 2012 v 18:59 | yourcandy |  OBJEDNÁVKY

Objednávky na Vánoce

Dostávám teď´mailíky, kde se mě ptáte na nové oblečky pro Barbie a Keny.Protože se zářím každoročně přicházím s novou kolekcí, zatím to vypadá , že se nic neděje.Ale ba právě naopak !

I když můžete moje výrobky nakupovat na Fleru nebo na Mimibazaru, rozhodla jsem se, že si konečně zřídím svůj vlastní Eshop.Měla jsem to v hlavě už od loňského roku, úžasnou předplacenou domenu mám už 2 roky..a nebyl prostě čas.

!!! BUDU MÍT VLASTNÍ ESHOP !!!

Momentálně se na něm pilně pracuje a ještě asi týden to bude trvat, než Vás budu moci oficialně pozvat.Tak mi držte palce :-)

Co bude k prodeji : oblečky pro Barbie, nejen nové neokoukané sety,ale i jednotlivé kousky, takže si budete moci libovolně kombinovat.Oblečky pro Keny ,všechno možné.Také spoustu doplňků.A najdete tam i oblíbené stálice jako jsou komplety Aspen a komplety s pilotkou..
A co by jste tam chtěli nakupovat Vy ? Zapojte se do ankety pod článkem. Díky :-)

A navíc Vás čeká jedno velké překvapení !!!

Vše se včas dozvíte, sledujte můj blog :-)

Jana

a Fleru zůstávají dál....

Svatební oblek pro Kena

13. září 2012 v 18:29 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ

Svatební oblek pro Kena

Mám teď nějaké objednávky na svatební obleky, tak mi nedalo , abych tu roztomilou trojku nenafotila :-) Kalhoty s košilí jsou šité k sobě jako jeden kus oblečení a zapíná se na zd na suchý zip.Což je nesmíně praktické.Jak pro oblékání, tak proto, že se ty dva kusy neztratí při převlékání.Sáčko má zdobené klopy.Oblek je šitý: košile a klopy perlový satén. Kalhoty se sáčkem jsou z materiálu, jehož jméno bohužel neznám.Pokud někdo ano, písněte mi to prosím do vzkazů.Je to materiál, který se netřepí, dobře drží tvar.Chtěla bych si ho přikoupit ještě v jiných barvách.Děkuji.

Obleky pro Keny a další nové oblečky pro Barbie pro vás chystám v mém novém eshopu :-),
který budu otevírat asi za týden.

Včas dostanete pozvánku, nebojte :-)


Výlet do skanzenu Přerov nad Labem

12. září 2012 v 12:30 | yourcandy |  MŮJ DIÁŘ


Konec prázdnin, pomalu začíná babí léto a pár slunečných dní na rozloučenou.Tak proč je nevyužít ? Bylo krásné nedělní dopoledne a tak jsme s dětmi jeli na výlet. No nebylo to daleko, skanzen v Přerově máme totiž kousíček od nás, asi 8 minut autem. A nebyli jsme tam poprvé. Pro mě to byla už asi 6/7 návštěva ? Přesto je to pokaždé moc milá prohlídka a procházka mezi domečky.Je jich tam asi 18 a k tomu další zastaveníčka u studní, včelínů, soch a zvoniček. Chaloupky jsou skvěle zařízené do detailů, nechybí ani figuríny, které jsou nastylizované do tradičního selského života.

Oblečky pro Barbie muse- zakázka pro Katku

5. září 2012 v 18:27 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ
Oblečky pro Barbie s tělem muse.*************************************************************

Jak na klikací ikonku ?

2. září 2012 v 23:19 | yourcandy |  MŮJ DIÁŘ
Začátek září ,a přede mnou je spoustu práce a zakázek.Fotky a informace budou kvapem přibývat . A já bych chtěla trochu zpřehlednit a upravit blog.K tomu bych potřebovala vytvořit několik klikacích ikonek (z mých vlastních fotek) do volitelného horního boxu- vedle sebe.Bohužel se mi to nedaří.Tak jsem se rozhodla zeptat ostatních blogerů: jak na to ?

Prosím polopaticky :-)))) Za každou radu děkuji.

A ještě jedna věc..Od té doby co bloguji, se hodně věcí změnilo a nejraději bych odstranila moje staré články z roku 2008 apd..stále ještě váhám....mám to nechat jako úsměvnou vzpomínku na začátky blogu, nebo nechat jen to důležité a zbavit se starého balastu ?