Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Prosinec 2011

Vánoční přání od srdce

21. prosince 2011 v 22:54 | yourcandy |  MŮJ DIÁŘ
Štastné a veselé Vánoce, hodně zdraví , lásky, štěstí a spokojenosti.
Do nového roku 2012 vše nej nej nej , ať se Vám splní všechna přání a ještě jedno moje: lidi mějte se rádi a buďte na sebe hodní, protože život je krásný a můžeme si ho udělat ještě hezčí.Úsměv nic nestojí a milé slovo pohladí :-)


To vše a ještě víc, přátelům, známým, čtenářům blogu a, náhodně příchozím

přeje Jana, Ota , Deniska a Románek Edrovi


A jedno velké poděkování - moc si vážím toho jak jsme společně zvládli letošní objednávky.Jestli loni to bylo náročné, letos to byla smršť.A i přes dlouhé čekací doby nenašel se jediný člověk ,který by mi moje snažení zněpříjemnil .Moc za to děkuji a vážím si toho.

***********************************************************************

Teď nás čeká krásné pohádkové období Vánoc, a já si to maximálně užiju s mými roštáky :-) A že mám co vynahrazovat ! Od ledna zase nasazuji pracovní tempo, nafotím nové vzorníky a už se nemůžu dočkat až zase budu vymýšlet nové věci.Teď když jsem uklidila celou dílnu , látky poctivě urovnala...tolik to láká :-))))
Navíc....od ledna začínáme nový rok s magickým datem 2012.A že se těším ! Musím napsat , že čísla 12 a 21 mě provází celým mým životem, tak jsem napjatá co mi nový rok přinese.Ten letošní mě dost prověřil a hodně mi dal... a co rok , to stupínek dál..Těžko se to vysvětluje, je to je o mě, je to o Bohu, je to o životě . A ještě něco- letos jsem měla tu čest potkat tolik dobrých a milých lidí, že to ještě není s tím našim národem tak zlé i když nám tv a denní tisk tvrdí opak MrkajícíMějte se moc hezky !
Barbie a Ken - indiáni

16. prosince 2011 v 8:36 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ

zakázka pro paní V.A.

Tak tahle zakázka mě hodně bavila.Musím říct, že jsem si docela odpočinula od plesových a jiných šatiček.Když jsem hledala předlohu pro indiánské oblečky, projela jsem google a nic moc jsem nenašla.Chtěla jsem nějaké originální kresby nebo fotky ,ale bohužel většina odkazů byla na šíleně kýčovité kostýmy z půjčoven.Takže jsem si to udělala podle sebe.Měla jsem na to absolutně skvělý materiál- pevný, netřepící se a napodobující useň .Pro dětské hraní ideální, vydrží toho dost :-) Šilo se bez střihu,položím panenku na látku a stříhám, už to mám v oku.Původně jsem chtěla oblečky zdobit a vyšívat ručně,ale zjistila jsem, že je to nekonečná práce a látka je na ruční šití docela tuhá..Naštěstí jsem si uvědomila, že mám na Zetině nějaké vyšívací prográmky.Tak to potom šlo hezky.Doplňky čelenky a náhrdelník pro Kena jsou zdobeny péry.Přemýšlela jsem , jak to tam připevnit , aby to dobře drželo , tak jsem to tam nakonec nalepila tavnou pistolí.

Když jsem už měla oblečky hotové, tak to chtělo nějak doladit..nějaké indiánské doplňky..tak mě napadla deka a "kůže"..to se myslím hodí vždycky :-))) Naštěstí jsem měla super látky , co se na to dobře hodily.

Já vím, že za to často sklízím kritiku, když si to sama pochválím :-))), ale fakt mám z toho setu hroznou radost.Udělala jsem to jak nejlépe jsem dovedla.

******************************************
Oblečky jsou dvakrát ,protože jsou pro dvě sestřičky :-)Fialová zima - vánoční šaty pro Barbie

15. prosince 2011 v 1:18 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ

Už se také tolik těšíte na Vánoce jako já ? Až zaklapnu dveře od dílny, a budu si užívat :-) Hodím kopyta nahoru a prolenoším to.Defakto mi září /říjen/listopad/půlka prosince splynula v jeden bláznivý šicí maraton při kterém jsem dostala dolů 3 kilča.(super) :-)))
Už máte nějaké dárky ? Já se tedy musím přiznat , že dárky budu řešit až příští týden..něco už mám,ale nějak není čas.Ani se mi nechce rozepisovat kolik starostí teď mám s balíčky a vším šitím okolo...Ale už mám napečeno pár druhů cukroví, vyzdobený dům a mám taky jedno velké tajemství....tak já Vám ho řeknu, ju ? Naštěstí moje rodina na můj blog NIKDY nechodí.Objednala jsem si dárek ... kašmírovou šálu Burberry..wow.. těším se a taky...košili Burberry.. zblázním se :-))) originál...takže pssst tajemství ! Toužím po tom dlouho a teď to budu mít.Já jsem vůbec blázen do mody.Proto mě taky tolik moc baví šít na panenky.Baví mě moje nápady realizovat.Můj blog bude mít v únoru 4.narozeniny a ,abych řekla pravdu- jeho pojetí mě už docela nudí.Ne, nebojte se, rozhodně s tím končit nehodlám.Slouží mi jako galerie, bez které bych nevěděla co jsem kdy a jak dělala.Proklikám a vím :-) Ráda bych blog pojmula trochu jinak.Víc osobně, s větším zaměřením na aktuální modní trendy .Tak mi držte pěsti ať mám čas a inspiraci:-) A přeji všem krásný předvánoční časLíbající


Barbie kolekce jako od Versace

15. prosince 2011 v 0:12 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ

17. listopad 2011 byl den kdy do českých obchodů HM vtrhla lavina modních nadšenců, aby ukořistila aspoň nějaký model od slavné návrhářky Donatelly Versace.Modní svět a české blogerky očekávaly tento den s napětím a kdo měl štěstí dostal se i na pořadníky, aby si v klidu mohl vybrat ikonický kousek za cenu HM.Ostatní se už jen probíraly prořídlou kolekcí.Bylo vyprodáno.Okázalý a nejspíš i kýčovitý Versace sice není můj šálek kávy,ale kožené ocvokované minišaty - hmmm dala bych si říct :-) A protože jsem našla ve svých zásobách krásnou stuhu v tomto stylu, tak jsem si vymyslela podobnou Barbie kolekci :-)
A zase ty Vánoce :-)

7. prosince 2011 v 21:04 | yourcandy |  MŮJ DIÁŘ
...rok se s rokem sešel a Vánoce na krku...taky máte pocit, že se vše nějak zrychluje ? Oblečky na Vánoce už dělám od září,konce nevidět :-))) Teď je ten nejhorší a nejstresovější čas.Mám docela honičku. Dlouhé seznamy , resty a hromady nových látek, ke kterým nevím zda se dostanu.To by byla ovšem škoda...nákup stál za to.Asi jsem jediný blázen,který dokázal utratit 5 tisíc za látky a galanterii pro Barbie.Celkem jsem byla ve 4 obchodech.Nešlo odolat - z těch drahých třeba 400 kč /metr jsem musela mít aspoň 15 cm...chudáci prodavačky.Oproti loňskému podzimu mám pocit , že látky šly dost nahoru .Metr bavlněného potisku u Mráze cca 200 kč.Takže mám zásobu snad na rok a vlastně nemusím vytáhnout paty z dílny :-)))

Co mě ještě zaměstnává je můj nový letošní projekt. " Krejčovská pohotovost " Rozhodla jsem se nabídnout v našem městě služby rychlých oprav a úprav oděvů. V červnu mi končí mateřská s Romíkem, tak už myslím na profesní rozjezd.A ten se povedl .Dveře se u nás netrhnou. Bundy, kalhoty, tepláky, džíny..už se skoro do dílny nevejdu :-))) Takže dva dny dělám pro lidi a dva dny pro panenky, kdy si léčím rozpíchané prstíky od stehování zipů.Nerada dělám s náprstkem a pak to taky tak vypadá..A když je toho opravdu hodně moc, občas si hodím i noční směnu.Sice se mi šije báječně, mám klid, poslouchám Jirku Pomeje a osudy lidí na rádiu F1, práce jde od ruky,ale nedá se to praktikovat často..člověk je pak ještě dva dny jako mrtvola :-))) Šít mě moc baví , i ty opravy mě baví..dá to člověku zručnost .Navíc a to se mi opravdu líbí- poznávám nové lidi.Žiju v Čelákovicích už 9 let a pořád jsem si připadala jako naplavenina a je opravdu příjemné potkávat známé lidi. Navíc ten pocit, že jsem užitečná..Opravdu děkuji Bohu, že dělám co dělám, protože mě to naplňuje a dělá to radost nejem mě ,ale i lidem .

Tak teď na blog zase nebyl čas...,ale už se chystám něco nového zase vložit.Co jsem stihla nového našít mimo objednávky (bez čekání , ihned k odeslání) najdete na Mimibazaru : http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=71107 Ještě tu mám něco našitého, snad to taky co nejdříve nafotím. Čas je můj nepřítel.Objednávky vyřizuji postupně, na poštu chodím nepravidelně dvakrát týdně.A je to opravdu horor si tam vystát 3/4 hodinovou frontu s dvěmi neposednými dětmi.
Pilně pracuji a slibuji , že všechny balíčky dorazí včas. Tak mi držte palce :-)

**********************************