Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Září 2011

Jak jsem vyráběla jeleny !

26. září 2011 v 22:03 | yourcandy |  Kreativní koutek

Jak jsem vyráběla jeleny !


Začalo to loni.....objevila jsem Jelení šperky od Kamily Písaříkové. http://www.fler.cz/deers-kamila Moc se mi to líbí a tak jsem jsem si za šílený peníze objednala Jelení brož.Sama sebe jsem trápila a dva měsíce ji měla schovanou, abych si jí mohla dát pod stromeček.Tak praštěná jsemÚžasný K broži přibyla čelenka....s růžovým jelenem (a to jsem si dala slib, že už si nebudu kupovat NIC růžového dětinského) Sice už to má moc lidí,ale stejně se mi to líbí.
Navíc je to nápad za milion, ne ?


Kabátky pro Barbie

25. září 2011 v 23:30 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ

Kabátky pro Barbie

Na nápad s kabátky jsem přišla , když jsem louskala modní časopisy s podzimními trendy.Nejraději mám Instyle, mám na stolečku v ložnici stoh vydání a neustále se v tom hrabu a nikdo mi to nesmí vyhodit !Hledám tam inspiraci nejen pro sebe, ale i pro panenky.
Kabáty na mě vyskakovaly z každé druhé strany :-) Tak jsem si to chtěla zkusit a udělala jsem si střih.Ještě se chystám na nějaké sáčko.

Musím Vás taky upozornit na ty kabelky.Taky Vám ta první a ta třetí připadá jako od Vuittona ? :-)

Barbie oblečky na prodej

25. září 2011 v 19:59 | yourcandy |  MŮJ DIÁŘ

Barbie oblečky na prodej

Léto pryč a pomalu mi začínají chodit objednávky na Vánoce :-) Za všechny moc děkuji a vážím si Vaší důvěry . A taky bych chtěla k tomu napsat pár slov :-) Ráda všem vyhovím, pokud to časově stihnu.Ještě mám nějaké dodělávky, které si musím splnit a pomalu začínám plnit prodejní album na Mimibazaru a Fleru. Pokud můžu doporučit objednávejte z Mimibazaru, většinou Vás to vyjde levněji o Fler provizi.Když bude mít někdo speciální přání, ráda ušiju,ale prosím dejte mi vědět včas. V prosinci už je opravdu pozdě.Nejsem svým pánem tak jak bych si přála,protože Románek nechodí do školky a navíc mám ještě v Čelákovicích "Krejčovskou pohotovost ". (o tom někdy příštím článku) Takže šiju až se ze mě kouří :-)

Na blog teď budu přispívat pravidelně, tak se máte na co těšit !

p.s.dotazy , které mi píšete přes kolonku,posílejte se svou mailovou adresou, jinak nemůžu odpovědět :-) a nejlépe je psát mi na mail janaedrova@seznam.cz

************************************************************************************

Přeji všem krásný podzim a těším se na milé obchůdky :-)

Jana