Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Duben 2011

Jak se nezblánit ?

16. dubna 2011 v 20:49 | yourcandy |  MŮJ DIÁŘ

Jak se nezbláznit ?


Zase mám s blogováním delší pauzičku.Což mě bohužel mrzí, ale moc s tím nenadělám.Maximum času teď věnuji rodince a na šicí stroj sedá prach.U nás je dokonalý blázinec.Malujeme a přestavujeme nábytek v patře, aby obě děti měly svoje pokojíčky.Což pro mě znamená vyklidit , roztřídit a napytlovat xyz věcí + přebrat celou půdu a všechny krabice a následně zase všechno uklidit. Do toho Deniska přinesla domů angínu, takže nakazila Romíka i manžela. Lítáme po doktorech , neustálé hlídání hodin kdo co kdy bere a ještě k tomu neustálý řev , jak ty dva se spolu škorpí. Aby toho nebylo málo , babička slavila 60 narozeniny a jako dárek jsme si vymyslely fotoknihu.Taky proto, že neměla žádné pořádné fotky vnoučat.Takže na to padlo několik večerů než jsem fotoknihu udělala.Je to super věc- všem doporučuji.Dárek to byl náramný ! Ovšem, předcházelo tomu, že sotva jsem knihu po x večerech dokončila , tak jsem si jí hned zase vymazala !!! A tak jsem ji musela udělat znovu..do tří do rána... Uffff.. mám toho vážně už dost ! Ovšem maraton nekončí- na zahrádce a na skalce vymrzlo spoustu kytiček, bylo nutné to zase dosadit. Mojí oblíbené meruňce zima rozervala kmínek, takže jsem se jí pokusila zachránit -snad to vyjde.Letos poprvé měla spoustu květů, byla by to náramná škoda.Taky jsem sázela stáleplodící jahody, aby měly děti co sklízet :-) Zítra ještě budu doklízet pokojíky a budeme ve finále.Pár dní relax a odjíždím k rodičům, kde nás čeká další makačka. Budeme komplet vyklízet, malovat a renovovat domek po dědovi, který je v hrozném stavu ( měla bych téma na celou knihu - nechte bydlet někoho cizího ve svém majetku).Takže vymalovat, položit linoleum, umýt okna, vyklidit půdu, vydrhnout celý domek od sklepa po půdu včetně fasády s razítky psích tlapek. Než jsem dopsala tento článek , tak jsem třikrát musela odvést Románka do postýlky, protože z ní utekl ...Takže pokud máte někdo radu : "Jak se nezbláznit ? " Budu velice vděčná. :-))) Chodím spát o půlnoci (hroutím se do bezvědomí) a Romík na mě skáče už po šesté ranní...a tomu někdo říká " Mateřská dovolená "

Na panenky a šití mi opravdu čas nezbývá, je mi to trochu líto,ale vím, že to doženu :-)
Kdo má u mě něco rozjednané, prosím o svatou trpělivost , protože já toho mám fakt plný kecky :-) Pro zlepšení nálady si sem dám mojí oblíbenou fotku.Je to foceno loni v Tunisu na dovolené.Vymyslela jsem pro Denisku ranní pirátskou výpravu po pláži..sbírali jsme mušličky a jaké bylo naše překvapení ,když jsme našly v písku pravou koňskou podkovu a tuniské penízky s usazeninami z moře.Z té podkovy jsem měla ( a mám dodnes) radost , jako bych vyhrála milion.
Nádherně rezavá podkova i s hřebíkem , kterou vyplavilo moře a našla jsem ji já já já :-))) Za život je to už moje druhá.Tu první ztratil koník v Acapulku, když nás vezl s ex jako turisty v bryčce po centru.Bohužel zústala u mého bývalého.Tak snad mi ty podkůvky přináší štěstí :-) Ta nádherně modrá lodička tam zůstala po rybářích...bože to byl relax...škoda, že si člověk nemůže hezké chvilky zavařit do sklenice jako meruňky :-)))

Naše podkova !!!!!

Čerti.
Oblečky od Magdy S.

16. dubna 2011 v 18:04 | yourcandy

Oblečky od Magdy S.


Dostala jsem moc hezký mailík od paní Magdy a fotky jejích překrásných háčkovaných a pletených oblečků. Já bohužel jsem tu trpělivost a nadání nikdy nenašla a raději se držím šicího stroje :-) Tak se pojďte podívat na fotky :-)


další fotky pod článkem...