Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Březen 2011

Modní blog - moda z Los Angeles

16. března 2011 v 22:20 | yourcandy |  MŮJ DIÁŘ

Moda z Los Angeles

Ještě sem hodím tip na jeden modní blog.Moc ráda na něj chodím , protože autorka Maria De La Cruz má skvělý bohémský styl oblékání a protože žije v Los Angeles, fotky jsou nááádhernééé :-)
Už aby bylo těch 25 C i u nás :-) Tak se kochejte :

Ty její klobouky, to je něco...nedokážu si představit TADY s tím chodit po ulici :-)

******************************************

S blížícím se jarem jsem ožila, prokousávám se objednávkami , tak na blog není moc času a tak jsem zase v jednom kole.Už brzo sem budu vkládat nové oblečky , předvádět bude Adele Makada :-) Dělala jsem si nové střihy na její super štíhlé tělo Fashion Royalty- no byl to porod, co mám povídat :-)...tedy psát....
********************************************************************

Barbie KITTY komplet

10. března 2011 v 22:29 | yourcandy

Barbie KITTY komplet

jarní novinka , která nesmí chybět v žádném Barbie šatníku :-)

Tento komplítek se skládá : z bundičky s kapucí , 3/4 tepláčků, pruhovaného topíku a roztomilé kabelky :-) Šila jsem ho už v lednu,ale pořád nebyl čas modýlek nafotit :-)
Materiál je sametový úplet, naprosto skvělý materiál.(tímto zdravím Marušku :-)

Zvu Vás na modní přehlídku :-)Letní šatičky pro Barbie

10. března 2011 v 16:43 | yourcandy

Letní šatičky pro Barbie

Na prodej v obchůdku


Šatičky jsou vhodné i pro malé holčičky, protože opravdu vydrží i hrubší zacházení :-)


Jak si vytvořit dokonalý šatník

6. března 2011 v 9:34 | yourcandy |  MŮJ DIÁŘ

Jak si vytvořit dokonalý šatník

Cinzia Felicetti -Já nakupuji sama

Chtěla bych Vám doporučit naprosto skvělou knížku .Jmenuje se "Já nakupuji sama ", vydala jí Mladá fronta a její autorkou je Cinzia Felicetti.Blíží se sezona jarního oblečení, doplňování nových kousků do šatníku :) Kdo by tohle nemiloval ?:) Ale opravdu si vždy z obchodů přinesete jen skvělé úlovky a nebo taky věčné ležáky, pro které vaše oko zahořelo,ale ve finále skončí na dně skříně nebo na bazaru ? Na tohle je rada jediná-přečíst si tuhle knížku.Já jí mám už druhým rokem a neustále se k ní vracím. Koupila jsem si jí v době, kdy jsem měnila šatník , protože jsem po miminku "splaskla" na jinou velikost a taky už jsem nechtěla nosit věci typu "sexííí třicetiletá blondýna" a vyházela kousky pro náctileté.Díky ní jsem si přebudovala celý šatník a změnila jsem i přístup k nakupování mody.Byly to dobře investované dvě stovky Předtím jsem spíš hromadila oblečení, které se mi sice líbilo,ale potom jsem jsem stála bezradně nad šatníkem s pocitem, že nemám co na sebe.Co se v knížce dočtete ? Jak si vytvořit svůj vlastní originální styl.Jak oblečením podtrhnout klady a potlačit nedostatky.Jak se o sebe starat, aby jste byla in a přitom se nestála obětí trendů.A v to každém věku.Je tam pro každou věkovou kategorii, pro mladé dívky, ženy nad 35 let, těhulky, malé, velké, tlusté, tenké....Jak vybírat šperky, oblečení, boty,účes, líčení,doplňky. Jak kombinovat oblečení pro všechny typy postav.Co zabalit do kufru na dovolenou ? Různé taháky jak si přinést z výprodejů ty nejlepší poklady a co v žádném případě nikdy nekupovat.Navíc tam jsou adresy těch nejlepších outletů ve světe (to je spíš pro cestovatelky )Prostě tahle knížka je moje bible mody a jsem z ní tak nadšená , že bych jí chtěla doporučit všem.Je psaná chytře a vtipně.Na 175 stránkách nenajdete ani jediný obrázek, jen samé žhavé informace, vtipné historky a rady ze života .Autorka promlouvá přímo k Vám, nenutí Vám ani cvičení, ani plastiky a přesto tam jsou tipy, jak omladit svůj vzhled.A vše je zaměřeno na to co Vám Pánbůh nadělil a jak s tím dál pracovat :-) Moc hezky se to čte. Má ji někdo taky doma ? Ještě existuje druhý díl , který se jmenuje Ryzí styl - tak ten se chystám brzy ulovit :-)