Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Únor 2010

KREATIV BLOGGER

16. února 2010 v 22:46 | yourcandy |  MŮJ DIÁŘ

KREATIV BLOGGER

Kreativ blogger je jedna z řetězovek ,která koluje internetem a světem blogerů :-) I mě zasáhla :-) Editka nominovala můj blog mezi 7 nejoblíbenějších , velmi mě to potěšilo a děkuji :-)

7 drbů co o mě ještě nevíte :

1.moje životní heslo je : CO SE MÁ STÁT TO SE STANE.Člověk jen minimálně může ovlivnit svojí životní cestu a zkoušky ,které ho potkávají.A proto : Netrapte se předem, užívejte každého dne ,tak ,aby nebyl promarněný.Život je dar :-)

2.moje znamení je Vodnář a sedí na mě víc než perfektně :-))))

3.věřím na anděly a na jejich každodenní pomoc..tímto jím děkuji :-)))

4.jsem čtecí maniak,přede mnou neobstojí ani nálepka na šamponu.Při koupi nové knížky se dostávám do extáze :-))) Miluji ezoterickou četbu,autobiografie a taky Javořickou.Od ní mám 139 knih :-o !!! Asi jsem byla v minulém životě nějaká vesnická dívčina :-))))

5. největší moje neřest je,že mám na všechno dost času :-(

6.považuji se za štastného člověka :-P

7.moje nejoblíbenější filmy jsou Kytice, Želary a Discopříběh :-)))))

7. mých oblíbených stránek
Pravidla této řetězovky:

1. Poděkovat osobě, která vám ocenění věnovala.
2. Umístit logo na svých stránkách.
3. Dát odkaz na osobu, která vám toto ocenení věnovala.
4. Napsat o sobě 7 věcí, ketré mohou být zajímavé pro ostatní
5. Nominovat 7 tvůrčích blogů.
6. Dát odkazy na vámi nominované.
7. Napsat komentář na vámi nominované blogy, který prozradí vaše jmenování.

*********************************************************************Sněhulky pro Barbie

15. února 2010 v 22:44 | yourcandy |  Kreativní koutek

Sněhulky pro Barbie

Další návod na výrobu doplňků - botiček sněhulí máme od Jirky :-) Takže je vidět ,že i muži jsou kreativní a pálí jim to :-))) ! Jirka má panenku Zlatušku,kterou vozí v autě pro štěstí a protože letos je zima přímo krutá,tak i jeho kamarádka na cestách potřebovala pěknou bundičku.Panenku jsem v ruce neměla- šila jsem jen podle dodaných rozměrů, tak přivřete očko :-)No a ,aby modýlek byl komplet,Jirka jí pořídil i botičky :


Milá Janičko,

nedá mi to, musím Ti napsat :-). Musím Ti sdělit, že z té Zlatuščiny bundičky mám stále velkou radost a jsem moc rád, že jsem Tě objevil :-). Bundička je taková jakou jsem si představoval a v té letošní zimě Zlatuška bundičku opravdu užije.

Ještě jsem přemýšlel o nějakých sněhulích pro Zlatušku a jak jsem to nakonec vymyslel a provedl uvidíš na obrázcích. :-) Jednoduše jsem za 25,- Kč koupil u stánku růžové dětské rukavice, dva prsty jsem ustřihl (kupodivu se nepářou :-)), nalepil jsem zespodu podrážku z PVC oboustrannou páskou a teplé sněhule byly na světě. Zlatušce parádně sedly a k Bundičce se krásně hodí. Určitě by to šlo ještě vylepšit (lepší podrážka - třeba vytvarovat z moduritu nebo z nějaké podobné hmoty, nahoře udělat obrubu - třeba bílou jako kožešinku nebo něco podobného), ale já neměl zatím moc času. Barbie mají jiné nožičky, ale třeba pro Kena by se to třeba někomu jako návod hodilo :-).

Hezké zimní dny plné sněhu přeje

Jirka

Botičky jsou skvělé a je to velká inspirace ! Díky Jirko !
Miluji tyhle rychlé a levné vychytávky :-)


****************************************************


Barbie Fashionistas

14. února 2010 v 10:01 | yourcandy |  Naše sbírka

Barbie Fashionistas

Tak včerejší mise byla splněna a do mojí sbírky přibyly dvě nové panenky Barbie.

Míšenka Artsy a blondýnka Girly.
Nejdříve jsem zamířila do Kotvy a tam měli už jenom blondýnky.Vybrala jsem si Girly.Na focení a střídání oblečků se mi zdála z těch všech blondýnek taková nejhezčí a nepřeplácaná.Bude jí slušet vše, každý styl a protože nemá naušnice,nebude to rušit celkový dojem,můžu s ní fotit všechny styly oblečků.. Chtěla jsem taky Artsy,ale byla vyprodaná.Když jsem potom naproti v Palladiu ve Sparkysu viděla zdálky míšenkuArtsy, byla jsem štastná jako blecha.Byla to klika,protože byla poslední.Tak jsem jí čapla a už nepustila.

*******************************************************

Artsy

Girly

Doma jsem je hned večer vybalila a prozkoumala :-))) Můžu říct,že jsem z nic hodně nadšená.Krásně pozují, vypadá to "živě" a moc hezky.Je to opravdu od Mattela super nápad.Škoda, že tak nejsou všechny Barbie.Tělíčka jsou plastová,tak i něco vydrží.Mám z nich velkou radost.Co mě zklamalo,jsou vlasy.Nejsou tak husté jako na promo fotkách.Jsou tak trochu silikonově mastnější a opravdu nevím nevím co to udělá ,když bych jim je měla někdy mýt.Kdysi jsem jedné panence takové vlásky myla a byla to jedna hrůza.Zůstaly splihlé a dalo to dost práce je odmastit vytíráním a pudrem.Já jsem spíš zvyklá na starší typy Barbie z 80 let a tak to je ůplně o něčem jiném.Většinou mají husté pevné vlásky,co vydrží cokoliv.Obzvlášt černošky a asiatky.
Jinak šatičky Barbie Fashionistas jsou moc krásné a libily by se i mě :-)))) Určitě ještě nějakou krásku přikoupím :-) A nebo i Kena ? Ten se mi v obličeji moc nelíbí,ale zase by hezky pozoval. :-)
Další nad kterou přemýšlím je Sassy,ta i v krabičce na živo je kočka.U Wild se mi líbí ofina,ale když jsem si jí prohlížela v obchodě,zdálo se mi,že tak nepřirozeně trčí..

A která se nejvíc líbí Vám ?

Zapojte se do ankety :-)Dnes slavíme :-) !

12. února 2010 v 13:01 | yourcandy |  MŮJ DIÁŘ

Dnes 12.2.2010

slavíme narozeniny !!!


Blog slaví 2 roky od svého založení

....no a moje maličkost shodou okolnostní slaví o 31 let více :-))) Je mi 33 :-p Brrrr

No letí , to letí :-))) Na fotografii je ukázka jedněch svatebních šatiček z velké kolekce,kterou právě šiji.Detaily si nechám až na konečné představení šatiček :-) A protože se teď probírám svatebními oblečky pro Barbie a Keny-za 2 týdny představím další složku střihů s touto tématikou.Už pátou.Dá to hodně práce, tak vydržte.Vlastně už to mám rozdělané od Vánoc, ale čas je bohužel neůprosný a den má jen 24 hodin :-))))) Poslední dobou se spíš věnuji rodině,tak šití jde malinko stranou.Trošku mě to mrzí,ale jsem prostě mamina a to se ošidit nedá.Však to znáte.

************************************************************

Také děkuji všem návštěvníkům,že jste se zůčastnili lednové ankety, moc mě potěšil Váš zájem.Celkem přišlo 93 hlasů, to už je pěkné číslo.Od holčiček ,přes maminky až po babičku Laďku,kterou moc zdravím :-) Laďku jsem v soutěži,vždy tipovala asi tak na 35, tak mě překvapil její věk.Ale je vidět,že má mladé kreativní srdce :-) Časem přidám nové návody na ,které jsem narazila poslední dobou,tak zase budou nové inspirace.Nejsem moc technicky založená,tak mi držte palce,ať se mi povede na stránky přenést pár vychytávek k vytisknutí :-)

***********************************************

A co jsem si nadělila k narozeninám ?
Kromě toho,že se zítra chystám do Prahy na nákup Fashionistas Barbie,- na které se moc a moc těším...jsem si pořídila k Esmé ještě jednu panenku Tonner -blondýnku.I jí čekají svatební šatičky :-) Zatím je tak trošku naked :-))) Blondýnku jsem potřebovala ,sice jsem jí nesháněla,ale když na mě vykoukla z MMB, odolat se nedalo:-)
Je sympatická a je sexy :-)

Tonner Gold As Ice Kid

Tolik pro dnešek vše a mějte se všichni krásně :-)

Jana