Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Květen 2009

Peřinky pro miminka

30. května 2009 v 20:12 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ

Roztomilé zavinovačky pro Barbie miminka

A v čem spí ty Vaše ? :-)


Šatičky pro Barbie - žlutá kombinace

30. května 2009 v 20:10 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ

Korzetové šaty

zakázka pro Sylvu

Předvádí je panenka sportovkyně Florence Griffih Joyner


Obleček na snowboard

28. května 2009 v 13:16 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ

Zakázka pro Zuzku

OBLEČEK NA SNOWBOARD
Zuzka si přála ušít obleček na snowboard pro jejich Barbie panenku. Měla ho u mě objednaný už od jara a já se k tomu pořád nemohla dostat,pořád byl frmol. Romíkovi bude rok, začíná chodit a tak veškeré moje zájmy musí ted stranou,protože ho neustále zachranuji od všech možných nástrah.Kdo to zažil , jistě to zná..několikrát denně vyházené skříně, ochutnávání kamínků,písků a všeho možného...lezení do květináčů,záchoda, trouby a já už nevím co ještě :-))) Ale to jsem odbočila....

Měla jsem nastříhanou fialkovou látku,ale když už potom byl čas a já sedla k šití,rozmyslela jsem si to a nastříhala bílý šusták a šedý flauš., připravila stříbrnou a růžovou stuhu, jednu ůžasnou hvězdičku/sněhovou vločku z vánočního řetězu :-), náplety a zdobící lepidlo. Původně to měla být kombinéza,ale přišlo mi to takové nějaké...neforemné....jako skafandr pro kosmonauty a já chtěla sexy obleček na tělo...takže šmik šmik a přešila jsem to na sexy bundičku do pasu a kalhoty /oteplováky :-) To je jiné kafe,protože panenka se může více hýbat a pozovat.... Navíc se oblečky můžou kombinovat i s dalšími kousky.Takže využití veliké....Bundička i kalhoty jsou vyteplené flaušem, jako kdybych šila pro opravdové lidi. Festově ušito,takže to nejspíš bude k neroztrhání :-) Když byl obleček hotový,měla jsem z něj velkou radost a vůbec se mi nechtělo Zuzce obleček dát :-),ale když tak dlouho čekala...to se prostě nedělá....a já budu šít ještě jeden pro nás :-)

Stěžujete si na svůj život?

25. května 2009 v 23:04 | yourcandy |  K zamyšlení
Přišel mi jeden mail k zamyšlení a ráda bych se o něj s Vámi podělila.Nejde mi to video uložit na stránky,tak se prosím podívejte na odkaz.Nepatří to k tématu panenek a šití,ale udělejte si prosím chviličku a podívejte se :Doporučuji zvětšit na celou obrazovku.


Černoška Fashion Fever Nikki - zimní

11. května 2009 v 14:11 | yourcandy |  Naše sbírka

Nikki v zimní kombinéze :-)


Koupila jsem si jí letos k narozkám a nebyl čas ji nafotit,tak až dnes.Má krásné oblečení a doplnky.Až je mi to líto ji odstrojit na focení mých modýlků :-)


Kdo je cikánka z Ebay nákupu ?

2. května 2009 v 1:12 | yourcandy |  Naše sbírka

Panenka "cikánka"

z ůlovku na Ebay je to sportovkyně a jmenuje se Florence Griffih Joyner