Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Říjen 2008

Černoušek - holící Ken

24. října 2008 v 15:45 | yourcandy |  Naše sbírka

Nejkrásnější Ken :-)

Soutěž o nejoriginálnější šaty

23. října 2008 v 15:27 | yourcandy

Vladka vyhlásila novou soutěž :

*** O NEJORIGINÁLNĚJŠÍ ŠATY ***


A protože jsem velmi soutěživá, už pracuji na novém modelu, tak mi držte pěsti :-)

Deset soutěžících-deset balíčků se stejnými látkami a doplnky.Tak to je přímo hozená rukace :-) !Taková konkurence a samé šikulky.Všech deset modelů, které budou soutěžit ,se bude dražit na MMB a penízky půjdou na charitu.

Není to skvělý nápad ? :-)

Více o soutěži zde:
Plážový Blaine

23. října 2008 v 13:50 | yourcandy |  Naše sbírka
Další panenka z plážové kolekce.

Surfař Ken...asi se Ken nejmenuje. Poradí někdo ?

Cali girl Barbie

23. října 2008 v 13:22 | yourcandy |  Naše sbírka


Naše první černoška z kolekce CALI GIRL -Christie


Tak tahle krasavice je z kolekce Cali girl a je to lonský ůlovek z MMB za 100 kč .Jako nová ! Má krásné naušnice -kruhy,šátek je ještě pořád přidělaný k hlavě a má nádherné vlasy.Plavky s vestičkou a stylovou ozdobu na krk.


Zajímavosti a fakta

6. října 2008 v 15:39 | yourcandy
Panenka se od začátku své výroby v roce 1959 postupem času velmi měnila, vzhled panenky, povolání, přátele a rodina,modní styl...A tady je pár faktů,které ani možná nevíte :-)


Kapesní průvodce

6. října 2008 v 14:55 | yourcandy

Kapesní průvodce světem panenky Barbie.

Malá knížečka 13 cm x 11 cm a přesto obsahuje 512 stran plných obrázků a fotek. Obsahuje celou historii panenky Barbie a její velmi rozvětvené rodiny ,kamarádů,doplnků Mattel.Nepostradatelný pomocník pro sběratele panenek, protože v něm naleznete i kompletní seznam panenek vyrobených do roku 2001, ceny panenek v dolarech-at už jsou v krabičce,bez ní..Nádherné fotografie raritek a speciálních vydání. A já bych Vám strašně ráda přiblížila aspon něco málo z této skvělé knížky.


Černouškové a Ken co si holí vousy :-)

5. října 2008 v 19:46 | yourcandy |  Naše sbírka
Musím se pochlubit a podělit se o radost .Vyhrála jsem v jedné aukci nádherné panenky.Černocha s fousy a černosku...jsou nádherníííííí Už se těším až jim vymyslím nějaké nové oblečení.Tyhle panenky Mattelky jsem ještě nikde neviděla. Neznáte je? Z jaképak asi budou kolekce? Kena tipuji ,že bude ze sady Ken co si holí vousy..to podle těch džín...Je tu nějaký odborník ,odbornice?

Díky Faitheen jsem našla takovéto krásné fotečky.Ken je opravdu "holící se " :-)
A ještě jeden podobný fešák :Holení Kena funguje tak,že vousy se namočí vlažnou vodou a potom jim můžeme dát různý styl....knírek a jiné varianty nebo oholit celkově.Když je Ken oholený a chceme,aby mu zase vousy rychle narostly, namočíme mu obličej hodně studenou vodou.To je postřeh Vladky, kterou tímto zdravím :-) Už jsem doma šílela,že jsem si Kena zničila experimentováním s horkou vodou,ale Vladka věděla co na něj platí :-))) A horká voda se na tyto holící Keny nesmí používat vůbec !!!Pozor na to. Díky Vladce jsem "oživila" i Kena blondáka, o kterém jsem si myslela,že je zničený a už nebude mít na bradě ani chlup :-) .....a dnes už je zase zarostlý :-).Tak a ted máme holící Keny dva..Supéééééééééééééér :-) !

Až budu mít chvilku času nafotím toho našeho fešáka lépe.Ale ještě mu musím ušít bílou košilku, at je frajer :-)))