Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Červenec 2008

Kalhotky pro BARBIE

20. července 2008 v 20:22 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ
Naše nová panenka předvádí apartní sexy kalhotky
Tak tohle jsem šila na zakázku pro paní Tánu :-) Povedlo se, tak se musím pochlubit :-)

Řasený topík

17. července 2008 v 13:58 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ
Velmi jednoduchý model,hotový za pár minut. Bez složitého střihu.Stačí k tomu obdelník látky,stužky na ramínka,suchý zip a na řasení použít místo spodní nítě gumičkovou.A je z toho bezva topík.Podobným způsobem můžete ušít sami sobě tuniku nebo šaty s minimálními náklady a maximálním efektem
Můžete také překvapit svojí holčičku a ušít stejné šatičky jí i její Barbie. A je to jednoduché !

Jak Kenovi opravit ůčes za 5 minut

14. července 2008 v 15:57 | yourcandy |  Kreativní koutek
Asi to mnohé z Vás znáte velmi důvěrně.Koupíte dětem novou hračku a za chvilku je k nepoznání...A holčičky jsou na to obzvášt velké expertky,že ? Nejraději si hrají na kadeřnici a nejednou se stane,že panenku nebo Kena ostříhají...vlásky rozcuchají... něco podobného se stalo našemu Kenovi...byl ostříhaný,rozcuchaný a žádné úpravy mu nedržely, ani lak na vlasy to nespravil...tak jsem se zdravě naštvala, vzala jsem vteřinové lepidlo a vlásky přilepila k hlavě.Nejdříve jsem nalepila spodní vrstvu vlasů k hlavě tak ,aby se zakryla holá místa.Na to jsem opatrně nalepila další vlásky a dávala pozor,aby to nebylo upatlané a vypadalo to přirozeně, můžeme si pomoci špendlíkem a vlasy "nadlehčit".Výsledek předčil mé očekávání a Ken je zase frajer Vlásky drží a jsou upravéné.

Kratasy pro Kena

14. července 2008 v 15:40 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ
Náš Ken má nové kapsáče :-) !
Trošku to byla piplačka, přiznávám,ale stálo to za to. Pásek je ramínko od podprsenky , ale přesně se tam hodí.Ustřiženou gumu jsem opatrně zatavila zapalovačem,aby se netřepila.
Tím,že jsem nažehlila puky,kapsáče dostaly realný vzhled.
Je to střih ze sady 2.,jen jsem upravila délku, našila kapsu a do pasu všila gumu,nakonec pásek.

Princ a princezna

3. července 2008 v 14:31 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ
Šatiček na princezny měla Deniska mnoho,ale prince jsme neměli. Tak jsem se pustila do oblečku pro prince. Nakonec zbyl čas i na šatičky pro jeho vyvolenou :-) Ty jsem ozdobila perličkami,které jsem získala ,když jsem rozebrala jeden perlový prsten od Avonu.
Plášt pro prince nesměl chybět.Je velice jednoduchý k ušití i pro začínající švadlenky :-) V pase má princ pásek zhotovený z ramínka od vršku plavek. Ozdoba na fiží jsou nažhlené kamínky.
Koníček má tu zvláštnost,že když ho posunujete za oces,který je z umělé hmoty sám chodí. Je na baterky a řehtá.Má gumovou hlavu. Tímto zdravíme Pandoru :-)
Fotilo se u nás na zahrádce :-)