Krejčovská dílnička pro Barbie a Tonner


ARTSY
Jmenuji se Jana Edrová , jsem z Čelákovic a
moje profese je dámská krejčová.Šítí na panenky je moje velká záliba, která se mi stala i zaměstnáním.Vítám všechny podobně tvořivé lidičky, které uchvátila tato mini moda na panenky ,ale i náhodné zbloudilce, kteří přišli nakouknout do světa panenek.

ESHOP : http://www.oblecky-na-barbie.cz
EMAIL : janaedrova@seznam.cz
TEL. 606499128

ikona

Prodej oblečků zde -eshop

Duben 2008

Plastická chirurgie

25. dubna 2008 v 10:06 | yourcandy |  Kreativní koutek
Na naší kliniku bylo převezeno několik panenek Barbie s těžkými ůrazy zaviněné neznámým způsobem..snad to byla autonehoda nebo pokousání zlým psem nebo dítětem... Amputace chodidel ,ruček byla už na první pohled velmi odstrašující.Chirugové přesto zachránili život třem z nich.Operace to byly náročné a dlouhé.Bylo nutno odstranit poškozené části rukou a nohou a nahradit je končetinami zdravými nebo aspon v lepším stavu. Bohužel jako dárci byly zbývající dvě Barbie,které už svůj boj o život prohrály.Jedna pacientka dostala celé nové tělo a protože bylo postupováno velmi jemně dokonce se nepoškodil ani mechanismus hlavy.Mechanismus ve tvaru kotvy,který je umístěný v hlavičce se dá opatrným kroucením vyndat.Nesmí ovšem prasknout ukotvení hlavičky ,které je v krčku...to už nejde s tím dělat nic jiného než slepit :-( Naštěstí jsme byly šikovné.Další pacientka se podrobila plastice nohou, která dopadla také výborně.Dnes je již zcela zotavená a bez trvalých následků.Poslední Barbie, která byla v nejlepším stavu prodělala jen plastickou operaci rukou.Poškozené části byly zapilovány pilníčkem do hladka.Bohužel bude mít trvalé následky,ale věříme,že kvalitu jejího života to zcela jistě neovlivní :-))))
Na fotografii na pravé straně je vidět mechanismus ve tvaru kotvy k otáčení hlavičky.
Po náročné rehabilitaci navštívily Barbie kadeřnický salon, kde se jich ujal tým odborníků.(já a Deny :-) První fotografie dokumentují v jakém stavu byly vlásky původně.
Následovalo šamponování, dlouhá kůra kondicionérem Loreal.Potom opláchnout a přitom opatrně rozčesávat. Horkým fénem vyfoukat do hladka a vysokého lesku, pomáháme si kartáčem a vlásky češeme ve směru všití vlásků.
Konečky zastřihneme nůžkami....................Nádherné lesklé vlasy :-)
A takhle jsme dokonalé a krásné v nových oblečcích :-)

Sedlo pro koníčka

14. dubna 2008 v 13:17 | yourcandy |  GALERIE OBLEČKŮ
Střih ze sady č.1.